Sizi Arayalım

Java Programlama Eğitimi

Java programlamaya adım atın! Temel java konseptlerini öğrenmek için doğru yerdesiniz.Sıfırdan başlayarak Java’nın gücünü keşfedin ve profesyonel bir programcı olma yolunda ilk adımı atın!

Kampta edineceğim beceriler nelerdir?

Eğitim İçeriği
Variables
Method Creation
String Manipulation
Foreach Loop
Multi Dimensional ArrayList
String Buffer ve Builder
Sizi Arayalım

Java'nın Temellerini Öğrenin: "Java Programlama 101: Temel Eğitimimizle Kodlamanın Gücünü Keşfedin! Sıfırdan başlayarak Java'nın temel prensiplerini öğrenin. Adım adım rehberliğimizle kodlama dünyasına giriş yapın

Hedefiniz Profesyonel Programcı Olmaksa: "Profesyonel Bir Java Geliştirici Olmak İçin İlk Adımı Atın! Java Programlama 101 ile temel bilgilerinizi sağlamlaştırın ve kodlama dünyasında adınızı duyurun. Başlangıç seviyesinden profesyonelliğe giden yolda bizimle ilerleyin."

Başlangıç Seviyesi İçin: "Kodlama Maceranıza Java İle Başlayın! Eğer kodlamaya yeni başlıyorsanız endişelenmeyin. Java Programlama 101 derslerimiz tam size göre. Karmaşık kavramları basit ve anlaşılır bir şekilde öğrenin."

Programlama Algoritma: “Java programlama dilinin algoritma yapısını eğitim boyunca göreceksiniz”

Projelerinizi ürüne dönüştürmek için bizimle çalışmak ister misiniz?

Umuly Akademi'nin düzenlediği kamplarda, hayata geçirmek istediğiniz projelerinizi ekipler oluşturarak ürüne dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede yüksek maliyetlerden ve zaman kaybından kurtulmanın yanı sıra geleceğin yazılımcılarına da destek olabilirsiniz.

Stajyer İstihdam Programı

Umuly Akademi'nin gerçekleştirdiği kamplar sonucu iş hayatına atılmaya hazır olan stajyerleri, ihtiyacı olan firmalarla buluşturmayı amaçlayan bir programdır.

Sizi Arayalım

Müşterilerle, potansiyel müşterilerle, yazılımcılarla, iş analistleriyle ve sektör profesyonelleri ile konuşmayı seviyoruz.