Sıkça Sorulan Sorular

- Yazılım Kampı nedir?

Umuly Akademi, yazılım sektörüne uygun kamplar düzenleyerek sektörün ihtiyaçlarını karşılamayı ve yazılım alanında bireyleri sektöre katmayı hedefleyen bir programdır.

- Nasıl kayıt olabilirim?

Kayıt olmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

- Umuly Yazılım hangi alanlara odaklanıyor?

Umuly Yazılım, Web Programlama, Micro Servis, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Gömülü Yazılım, Yapay Zeka, Sanal Gerçeklik (VR), Artırılmış Gerçeklik (AR) ve 3D modelleme alanlarına odaklanmaktadır.

- Kamp nasıl gerçekleştirilecek ve hangi avantajları sağlayacak?

Kamplar yüz yüze gerçekleştirilecek olup alanında deneyimli yazılımcılarla birlikte gerçek projeler üzerinde çalışma fırsatı sunar. Bu sayede stajyerler gerçek dünya senaryolarını deneyimleme fırsatı bulurlar.

- Umuly Akademi'den mezun olanlar ne yapabilirler?

Yazılım sektöründe başarılı bir kariyer yapmak için gerekli olan temel bilgi ve tecrübeyi kazanarak, Umuly Yazılım ve diğer network firmalarında iş imkanlarına sahip olabilirler.

- Yazılım kamplarında öğrenilecek beceriler nelerdir?

Kamplarda birçok alanda bilgi ve beceri kazanacaksınız. Umuly Akademi, geleceğin yazılımcılarına bir çok konuda tecrübe kazandırmayı hedeflemektedir. Daha detaylı bilgi için kamp sayflarını inceleyebilirsiniz.

- Kamplara kimler katılabilir?

Umuly, stajyer adaylarını bir dizi teste tabi tutarak seviye tespiti yapar ve uygun kampa yönlendirir. Kampın niteliklerine göre stajyer adayının belirli kriterleri sağlaması beklenmektedir.

- Kamp boyunca mentorluk yapacak kişiler kimlerdir?

Kamp boyunca mentorluk yapacak kişiler, uzman danışmanlar ve deneyimli yazılımcılardır.

- Kamp sonunda başarılı olanlar neler yapabilirler?

Kamp sonunda başarılı olanlar, Umuly Yazılım ve diğer network firmalarında iş imkanlarına sahip olabilirler.

- Umuly Yazılım Kampı'na kayıt yaptırmak için ne yapmak gerekir?

Umuly Yazılım Kampı'na kayıt yaptırmak için iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Kampın avantajlı fiyatlarından yararlanmak için erken kayıt yaptırmanız önerilir.

- Kamp boyunca hangi programlama dilleri öğretilecek?

C#, Javascript, Python gibi birçok dil öğrenebileceğiniz kamplar düzenliyoruz. Daha detaylı bilgi alabilmek için kamp sayfalarını inceleyebilirsiniz.

- Kamp ücretleri ne kadar ve ödeme koşulları nelerdir?

Kamp ücretleri kampın niteliğine göre farklılık göstermektedir. Kamp ücretler hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

- Kamp sonunda istihdam garantisi var mıdır? Hangi şirketlerle çalışılmaktadır?

Umuly, istihdam garantisi vermez ancak stajyerlerini istihdam edebilmek adına tüm olanaklarını kullanır, gerekli adımları atar.

- Kampın düzenleneceği yer ve tarihler nedir?

Yüz yüze kamplar şimdilik Uğur Mumcu lokasyonunda gerçekleştirilecektir. Daha sonrası için online ve farklı bölgelerde kaplar düzenleyeceğiz.

- Kamp süresi ne kadardır ve kaç saatten oluşmaktadır?

Kamplar yoğun programlardan oluşmaktadır. Kampın niteliğine göre süreleri değişmektedir. Daha detaylı bilgi edinmek için kamp sayfalarını ineceleyebilirsiniz.

- Kamp boyunca konaklama ve yemek gibi ihtiyaçlar nerede karşılanacaktır?

Umuly konaklama hizmeti sunmuyor ancak binanın merkezi bir konumda olması nedeniyle çevredeki birçok olanaktan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, yemek konusunda özel anlaşmalı olduğumuz firmalardan uygun bir ücretle yararlanabilirsiniz.

- Kamp boyunca stajyerlere hangi projeler verilecektir ve bu projeler neler içermektedir?

Projeler belirlenmiş değildir. Kamp başlangıcında kampın niteliğine göre öncelikli projeler üzerinden ilerlenecektir. Projelerin niteliğine göre ilerleneceğinden çok farklı alanlarda farklı deneyimler edinebilirsiniz.

- Hangi seviyedeki stajyerlere yönelik bir kamp?

Kamplar kişilerin seviyelerine göre başlangıç ve ileri seviye olarak planlanacaktır.

Projelerinizi ürüne dönüştürmek için bizimle çalışmak ister misiniz?

Umuly Akademi'nin düzenlediği kamplarda, hayata geçirmek istediğiniz projelerinizi ekipler oluşturarak ürüne dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede yüksek maliyetlerden ve zaman kaybından kurtulmanın yanı sıra geleceğin yazılımcılarına da destek olabilirsiniz.

Stajyer İstihdam Programı

Umuly Akademi'nin gerçekleştirdiği kamplar sonucu iş hayatına atılmaya hazır olan stajyerleri, ihtiyacı olan firmalarla buluşturmayı amaçlayan bir programdır.

Sizi Arayalım

Müşterilerle, potansiyel müşterilerle, yazılımcılarla, iş analistleriyle ve sektör profesyonelleri ile konuşmayı seviyoruz.

send-mail
- {{e}}
- {{e}}
- {{e}}
- {{e}}
Menü
Check