Hakkımızda

Umuly Akademi olarak, sektör tecrübesi ve uzman kadrosu ile öne çıkan bir kurumuz. Geleceğin yazılımcılarının sektörde kendilerine yer bulmalarına yardımcı olmak için teorik bilgileri uygulamalı projelerle destekliyor ve saha deneyimi kazandırıyoruz.

Umuly Akademi, kendi alanında uzman ve proje tecrübelerini aktarmayı hedefleyen profesyonellerden oluşuyor. Bu sayede geleceğin yazılımcıları, sektördeki son teknolojileri ve güncel uygulamaları öğrenerek iş hayatına hazırlanıyorlar.

Umuly Akademi olarak, geleceğin yazılımcılarına sadece yazılımı deneyimletmekle kalmıyor, aynı zamanda kariyerleri konusunda da destek oluyoruz. Kurs bitiminde iş başvuru süreçleri, cv hazırlama ve mülakat teknikleri gibi eğitimler sunuyoruz ve üstün başarı gösteren geleceğin yazılımcılarına referans olarak iş imkanları sağlıyoruz.

Yazılım deneyimi kazanan stajyerlerimiz, sektörde kendilerine yer bulacak bilgi ve deneyime sahip oluyorlar. Umuly Akademi olarak, kalite anlayışımızı ve sektördeki deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Stajyer İstihdam Programı

Umuly Akademi'nin gerçekleştirdiği kamplar sonucu iş hayatına atılmaya hazır olan stajyerleri, ihtiyacı olan firmalarla buluşturmayı amaçlayan bir programdır.

Sizi Arayalım

Müşterilerle, potansiyel müşterilerle, yazılımcılarla, iş analistleriyle ve sektör profesyonelleri ile konuşmayı seviyoruz.

send-mail
- {{e}}
- {{e}}
- {{e}}
- {{e}}
Menü
Check