Stajyer İstihdam Programı

Umuly Akademi olarak, mesleklerinde uzmanlaşmış, donanımlı ve iş hayatına atılmaya hazır stajyerlerimizi sizinle buluşturmak istiyoruz. Kurumumuz, gerçekleştirdiği kamplarla sektörel ihtiyaçlara uygun beceriler kazanmış, iş arayan gençlere kendini geliştirme fırsatı sunarak, onları iş hayatına hazırlamayı amaçlamaktadır.

Siz de, işletmeniz için nitelikli ve eğitimli çalışanlar arıyorsanız, Umuly Akademi'nin stajyerlerine bir şans vermenizi öneriyoruz. Stajyerlerimiz, alanlarında yetkin, iş ahlakı yüksek ve iş hayatına uyum sağlamak için gereken becerilere sahiptir.

Stajyerlerimizin işletmenizdeki ihtiyaçlarınız doğrultusunda, uygun pozisyonlara yerleştirilmesini sağlamak istiyoruz. Bu sayede, sizin de işletmenizin verimliliği artacak ve işletmenizin başarısına katkıda bulunacak yeni çalışanlar kazanmış olacaksınız.

Umuly Akademi olarak, sizinle işbirliği yaparak stajyerlerimizin istihdam edilmesine olanak sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Siz de, bu işbirliğinden faydalanmak ve nitelikli çalışanlarla işletmenizin başarısını artırmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Projelerinizi ürüne dönüştürmek için bizimle çalışmak ister misiniz?

Umuly Akademi'nin düzenlediği kamplarda, hayata geçirmek istediğiniz projelerinizi ekipler oluşturarak ürüne dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede yüksek maliyetlerden ve zaman kaybından kurtulmanın yanı sıra geleceğin yazılımcılarına da destek olabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Müşterilerle, potansiyel müşterilerle, yazılımcılarla, iş analistleriyle ve sektör profesyonelleri ile konuşmayı seviyoruz.

send-mail
- {{e}}
- {{e}}
- {{e}}
- {{e}}
Menü
Check